Zmiana rozmiarów obrączek

Dokonujemy zmiany rozmiaru obrączki ślubnej złotej, srebrnej i tytanowej

Zmiana rozmiaru obrączki

Oprócz wyboru, tego wymarzonego modelu obrączek bardzo ważny jest dobór ich rozmiaru.
Jeżeli Twoja obrączka jest za ciasna lub za luźna, to postaramy się ją zwiększyć lub zmniejszyć.
Biżuteria złota musi być starannie dopasowana do palca – nie powinna ani uciskać ani spadać.

Wykonujemy usługi powiększenia bądź zmniejszenia obrączek ślubnych wykonanych w technologii bezszwowej jak i lutowanych, grawerowanych, dwu-trójkolorowych.
Zwiększamy lub zmniejszamy obrączki z grawerem wewnątrz.
Jeśli niezbędna będzie poprawa grawerunku, wówczas oferujemy takie usługi. Nasi grawerzy pracują w zawodzie od kilkudziesięciu lat.
W większości przypadków możliwa jest również korekta rozmiaru obrączki z oprawionym brylantem lub kamieniem syntetycznym.
W zależności od tego, jaki to jest wyrób i o ile rozmiarów taką korektę należy przeprowadzić możemy to wykonać przez wstawienie nowego, bądź przez wycięcie fragmentu szyny - w przypadku zmniejszenia. Wybór metody zawsze dostosowujemy do konkretnego wyrobu.

Zapewniamy najwyższą jakość wykonanej usługi.

Klient ma możliwość bezpłatnej korekty rozmiaru pierścionka oraz obrączek ślubnych zakupionych w naszym sklepie jubilerskim.
Usługa zmiany rozmiaru obrączek ślubnych wykonywana jest zazwyczaj na miejscu, natomiast pierścionka w zależności od stopnia trudności – termin do uzgodnienia z klientem.
Wykonujemy korekty rozmiaru obrączek ślubnych zakupionych w innych sklepach.
Zawsze staramy się znaleźć dla naszych Klientów, jak najkorzystniejsze rozwiązanie, nigdy nie pozostawimy Państwa bez pomocy.

Wróć - Usługi jubilerskie