O Nas

Istniejemy od 1940

Tradycje rodzinne

zakład jubilerski łódź

1940 rok


Początki naszej firmy sięgają 1940 roku. Wówczas Senior rodu rozpoczął naukę tego wspaniałego rzemiosła zaczynając swoją podróż czeladnika z Siedlec do stolicy. Umiejętności zdobywał u mistrza złotnictwa Józefa Łagowskiego w Warszawie.
Powstanie Warszawskie przerwało mu zarówno dalszą naukę, jak i praktykę.

W 1947 roku przyjechał do Łodzi aby poszerzać swoją wiedzę w zakresie jubilerstwa i rozpoczął pracę przy ulicy Piotrkowskiej 82.

W 1960 roku otrzymał tytuł i dyplom mistrzowski.

Zdobyte doświadczenia przekazywał kolejnym pokoleniom.


1973 rok


W 1973 roku została otwarta nasza Pracownia Złotnicza przy ulicy Zgierskiej 18, która pracuje dla Państwa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Jednym z kolejnych wykształconych i kultywujących tradycje złotnicze jest Jarosław Czarnecki, który jest mistrzem i egzaminatorem złotników.

W 1981 roku Jarosław Czarnecki rozpoczął pracę na ulicy Zaolziańskiej 49 i założył swój pierwszy zakład złotniczy. Pobrane nauki sprawiły, iż Jarosław Czarnecki został Mistrzem Jubilerstwa-Złotnictwa.

Jesteśmy rzemieślnikami kultywującymi tradycje zawodu jubilerskiego. Przynależymy do cechu oraz posiadamy mistrzowskie dyplomy, które traktujemy jako wyróżnienie i sukces zawodowy
złotnik łódź

złotnictwo łódź

OBECNIE


Od 1990 roku posiadamy w pełni zarejestrowaną działalność gospodarczą prowadzoną przez Danutę Czarnecką z d. Wasiak i Jarosława Czarneckiego. Siedziba naszej Firmy mieści się przy ul. Zaolziańska 49, ale główny Sklep Jubilerski i nasza Pracownia Złotnicza na ul. Zgierska 18.
Od 2006 roku prowadzimy sprzedaż w serwisie aukcyjnym Allegro pod nazwą: JJDC, a od niedawna jesteśmy dostępni na portalu Facebook: @jubilerLodzCzarnecki

Firma rozwijana jest przez kolejne pokolenia, czyli Michała Czarneckiego i Katarzynę Budzyń z d. Czarnecka.

CECH RZEMIOSŁ
Należymy do CECHU RZEMIOSŁ METALOWYCH-Karolewska 1 Łódź.

Od kilkudziesięciu lat nasz wysoko wykwalifikowany personel zapewnia naszym Klientom produkty i usługi najwyższej jakości.

Największym kapitałem pracowni jubilerskiej Czarneccy jest nasza reputacja od ponad 45 lat